Promocja!

Refleksja

(2 opinie klienta)

29,90  25,90 

 

W mojej sztuce pierwszy raz pozwoliłam sobie na odczuwanie i otwarte wyrażanie emocji. (…) Zadajcie sobie pytanie, czy dajecie sobie przyzwolenie na bycie sobą? Tego właśnie dotyczy mój tomik.

Autorka

SKU: ISBN 978-83-65419-33-0 Kategoria: Tagi: , , ,

Opis

W mojej sztuce pierwszy raz pozwoliłam sobie na odczuwanie i otwarte wyrażanie emocji. Każdy utwór poetycki ma pozostawioną przestrzeń na Wasze emocje i spostrzeżenia, gdyż to one w tym wszystkim są najistotniejsze. Pragnę podzielić się moimi przeżyciami, gdyż może poruszą one część Waszej duszy… Sferę, którą wypieracie bądź boicie się do niej przyznać. Obawiacie się być sobą, bo coś Was zawstydza, a może dlatego, iż źle wypadniecie w oczach innych?

Poczucie, że jesteś więziony w klatce, niczym ptaszek proszący o łaskę. Może wdzięczny swojej matce? Zezłoszczony na ojca oraz zmarłą babcię? Masz erotyczne marzenia, którym nie dajesz ujścia? Brak Ci w życiu spełnienia? Pieniądze nie dają Ci ukojenia, lecz przysparzają jedynie ogrom cierpienia? Może doświadczyłeś upadku duszy, tzw. depresji, gdyż ludzie przysporzyli Ci mnóstwo krzywd, poprzez presję? Żyjesz w przekonaniu, iż trwanie to istna udręka, katusza? Przyroda, jej naturalne piękno, to jedyne, co Twe serce porusza?

Zadajcie sobie pytanie, czy dajecie sobie przyzwolenie na bycie sobą? Tego właśnie dotyczy mój tomik.

Autorka

Dodatkowe informacje

Autor:

Anna Staniszewska

Liczba stron:

70

Okładka:

miękka

Format:

A5

2 opinie dla Refleksja

  1. Anna Staniszewska

    Jestem otwarta na opinie. Jeśli ktoś jest chętny do konwersacji i bezpośredniego podzielenia się swym zdaniem, bądź podobnymi przeżyciami, zapraszam serdecznie: anna.nastazja1002@gmail.com

  2. Od autorki

    Witam, pisze autorka. Jeśli ktoś chciałby podzielić się ze mną swoją opinią zapraszam do konwersacji. Podaję zainteresowanych swój adres e – mail: anna.nastazja1002@gmail.com
    Ps. Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że tomik ten otworzy waszą duszę na wrażliwość i odkrycie piękna, nawet w tej przysłowiowo „szarej rzeczywistości”
    Anna Nastazja Staniszewska

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *